Campione Final Yapıyor!

http://www.izanamifansub.com/Haber/2017/11/22/campione-final-yapiyor/ ‎

17

Bölüm Sayısı : 13

Anime Türü : Romantizm , Ecchi , Harem , Komedi , Büyü , Fantastik

Anime Konusu : Büyü güçleri olan yaratıkların olduğu bir dünyada bu yaratıklardan birini öldüren kişi “Campione” ismini kazanarak öldürdüğü yaratığın büyü güçlerine sahip olmaktadır.

Godo Kusanagi, dedesinin taştan yapılmış eski bir tableti İtalya’daki arkadaşına götürmesini istemesi üzerine İtalya’ya gelir ve burada “Bronze Black Cross” büyü locasından Erica Brandelli adında savaşçı bir kızla tanışır.

Bu esnada “Verethragna” adlı bir yaratığın saldırmasıyla Godo, Erica’nın da yardımıyla yaratığı öldürerek Campione ünvanını elde eder.

Ne varki bu durum Godo’yu dünyada bulunan diğer yaratıkların ve Campione olan insanların düşmanı haline getirmiştir.

Seri Final Yapıyor ;

   Shueisha Dash X Bunko baskısının resmi web sitesinde Jou Taketsuki Campione serisinin (gösterilen) 21. cildi ile 22 Kasımda final yapacağını duyurdu. Taketsuki, Aralık ayında Shiniki no Campiones başlıklı BUNBUN’un (Yuuki Yuuna wa Yuusha de AruSakura Quest) adıyla yeni bir seri üzerinde çalıştığını duyurdu.

Campione! Eylül 2008’de seri hale getirilmeye başlandı ve şu anda 20 cilt mangası bulunmaktadır. Serinin 2012 ‘de yayınlanan (TV) anime uyarlaması bulunmaktadır.

 

kaynak : dash.shueisha.co.jp
 

80%
Awesome
  • Design

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.